O firmie

O naszej firmie

Nasze Gospodarstwo jest firmą rodzinną prowadzoną przez Stanisława Trzonkowskiego i jego córkę Magdalenę Trzonkowską. Położone jest w północo- wschodniej części województwa podlaskiego na skraju Puszczy Knyszyńskiej i w bliskiej odległości od granicy z Republiką Białorusi. Są to niezwykle piękne, malownicze tereny z bogatą wielonarodowościową tradycją, zwyczajami, historią i kulturą.

To tutaj biegnie Szlak Tatarski z dwoma jedynymi w Polsce zabytkowymi drewnianymi meczetami ( Kruszyniany, Bohoniki) i Szlak Napoleoński.

To tutaj skosztować można przysmaków kuchni tatarskiej niespotykanych w żadnym innym miejscu w kraju, co czynił między innymi następca tronu Anglii Książe Karol będąc z wizytą w Polsce w 2010 roku.

To wreszcie tutaj bociani klekot i krzyk żurawi budzą ludzi ze snu i nawołują do pracy na polach otoczonych lasami pełnymi zwierzyny i ptactwa, a niczym nieskażone powietrze i woda są dopełnieniem uroku i wartości tych ziem.

W takich to niezwykłych klimatach od 1998 roku funkcjonuje nasze Gospodarstwo w którym głównym kierunkiem jest uprawa krzewów jagodowych takich jak porzeczka czarna i czerwona, aronia, rokitnik, a ostatnio również róża owocowa.

Wyprodukowane owoce sprzedajemy od wielu lat dla największych odbiorców w kraju, w tym renomowanych firm zagranicznych.

23

Lat na rynku

2500+

Zadowolonych klientów

517

Ha powierzchni uprawnej